2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strung 2 turele
Beschreibung: Achiziționarea „Strung 2 turele” în cadrul proiectului „Ro-Green Sustainable Electric Mobility Solutions”, cod SMIS: 336225 este necesara implementarii proiectului de catre partenerul Brizard Romania SRL, in acord cu calendarul de proiect, tintele si indicatorii asumati in Cererea de finantare, si in concordanta cu activitatile liderului de proiect - Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, respectiv actiunile celorlalti parteneri. Strung 2 turele – 1 bucată Termenul limită până la care operatorii economici interesați pot solicita clarificări: până în a 16-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, astfel: Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare / informațiilor suplimentare in: • Primul termen în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de către operatorii economici, inaintate inainte de cea de a 24-a zi, este ziua a 19-a înainte de termenul limită de depunere a ofertelor • Al doilea termen în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de operatorii economici după ziua a 24-a, este ziua 12 înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 15133480_2026_PAAPD1627421
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Strung 2 turele - `1 bucata
Interne Kennung: 1