2. Verfahren
Verfahren
Titel: KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST – MĚÚ VYŠKOV – DODÁVKA TECHNOLOGIÍ
Beschreibung: Dodávka IT technologií v rámci kybernetické bezpečnosti
Interne Kennung: P25V00000035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku na 4 části, které jsou zadávány v jednom zadávacím řízení. Na každou jednotlivou část veřejné zakázky bude uzavřena samostatná smlouva s jedním vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001