See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Manuele verlaging van beverdammen op waterlopen 2de cat. in Limburg
Beschreibung: Manuele verlaging van beverdammen op waterlopen 2de cat. in Limburg
Interne Kennung: PPP0SG-19213/6405/2026N167279
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721100 Landschaftsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zuid-Limburg
Beschreibung: Volgende gemeentes zijn opgenomen in dit perceel: - Herk-De-Stad Zuid - Hasselt Zuid en Oost - Nieuwerkerken - Alken - Sint-Truiden - Gingelom - Heers - Tongeren-Borgloon (Borgloon) - Wellen
Interne Kennung: 2026N167279_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Oost-Limburg
Beschreibung: Volgende gemeentes zijn opgenomen in perceel 2: - Diepenbeek - Dilsen-Stokkem - Genk - As - Oudsbergen - Maaseik - Zutendaal - Maasmechelen - Lanaken - Bilzen-Hoeselt - Riemst - Tongeren-Borgloon (Tongeren) - Voeren
Interne Kennung: 2026N167279_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 West-Limburg
Beschreibung: Volgende gemeentes zijn in dit perceel opgenomen: - Tessenderlo-Ham - Leopoldsburg - Hechtel-Eksel - Beringen - Houthalen-Helchteren - Oudsbergen West - Heusden-Zolder - Zonhoven - Lummen - Halen - Herk-De-Stad West - Hasselt West
Interne Kennung: 2026N167279_3