2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering van beveiligingsdiensten op de CBR-locaties verspreid over Nederland. De dienstverlening omvat zowel structurele als incidentele beveiligingsactiviteiten die bijdragen aan een veilige, gastvrije en goed georganiseerde werkomgeving voor klanten en medewerkers. Op basis van de huidige inzichten, historische gegevens, ontwikkelingen en de te verwachten afname bedraagt de geraamde waarde van de Opdracht € 24.000.000,- exclusief btw over de totale looptijd van Overeenkomst. Dit bedrag is inclusief alle opties. Hierbij wordt expliciet benadrukt dat de omvang van de Opdracht jaarlijks kan fluctueren. De daadwerkelijke afname kan gedurende de contractperiode wijzigen. Van de Opdrachtnemer wordt verwacht dat ze met de aangeboden Dienstverlening flexibel op een grote groei of krimp van de omvang kunnen inspelen. De opgegeven omvang van de Opdracht betreft in geen geval een garantie voor de opdrachtnemer. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het CBR volgt een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning wordt gehanteerd: de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De in deze Aanbesteding opgenomen geraamde opdrachtwaarde is gebaseerd op de best beschikbare informatie op het moment van publicatie. Omdat de feitelijke behoefte gedurende de looptijd hoger of lager kan uitvallen en relevante beleidskaders, waaronder het beveiligingsbeleid, kunnen wijzigen, biedt dit artikel uitsluitend een juridisch kader om dergelijke afwijkingen van de raming op een transparante en rechtmatige wijze op te vangen. Deze bepaling creëert geen mogelijkheid tot verlenging van de contractperiode en wijzigt de overeengekomen looptijd of aard van de Opdracht op geen enkele wijze. Wijzigingen tijdens de looptijd (artikel 2.163c Aanbestedingswet) Indien gedurende de uitvoering sprake is van aantoonbare wijziging in de feitelijke behoefte (toename of afname), wijzigingen in relevante beleidskaders, nieuwe wet- en regelgeving of gewijzigde uitvoeringsbehoeften die van invloed zijn op de omvang of inrichting van de Opdracht, treden partijen tijdig met elkaar in overleg om te bepalen welke aanpassing noodzakelijk en proportioneel is voor een juiste uitvoering. Voorwaarden voor toepassing van deze herzieningsclausule Aanpassingen op basis van dit artikel worden beschouwd als niet-wezenlijke wijzigingen in de zin van artikel 2.163c Aanbestedingswet, mits zij: a. geen verandering brengen in de algemene aard of doelstelling van de opdracht; b. blijven bij een toename binnen een bandbreedte van maximaal 30% van de geraamde omvang van de Opdracht; en c. door partijen worden vastgelegd in een gezamenlijke schriftelijke bevestiging, zodat de wijziging controleerbaar en toetsbaar is.