2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální mobilní telekomunikační služby pro Jihomoravský kraj a právnické osoby zřizované Jihomoravským krajem
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a/nebo jednotlivými pověřujícími zadavateli a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude a) poskytování mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb prostřednictvím telekomunikačních sítí mobilního operátora, b) poskytování veškerých ostatních služeb a plnění specifikovaných v zadávacích podmínkách, c) zajištění všech činností souvisejících se zajištěním v předchozích odrážkách uvedených služeb a plnění. (dále jen „telekomunikační služby“), a to podle potřeb a požadavků zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů. Telekomunikační služby budou poskytovány na základě a) účastnických smluv, jež budou uzavírány mezi vybraným dodavatelem a zadavatelem, nebo jednotlivými pověřujícími zadavateli, na základě rámcové dohody, a b) účastnických smluv uzavřených mezi vybraným dodavatelem a zadavatelem, nebo jednotlivými pověřujícími zadavateli, jež budou platné a účinné v den nabytí účinnosti rámcové dohody.
Interne Kennung: VZ/2026/036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ceny za služby účtované dle této Rámcové dohody lze každoročně upravit o inflaci, a to vždy k 1. dubnu příslušného roku, počínaje 1. 4. 2027. Při počítání inflace smluvní strany vycházejí z údaje „Průměrná roční míra inflace“ vyjádřené procentním přírůstkem či úbytkem průměrného indexu spotřebitelských cen, který je stanoven a uveřejněn Českým statistickým úřadem v kategorii „Pošta a komunikace“, a to vždy za předchozí kalendářní rok (delší časové období se nezohledňuje). Pokud bude absolutní hodnota změny průměrného indexu spotřebitelských cen v kategorii „Pošta a komunikace“ nižší než 1, úprava cen dle tohoto článku neproběhne. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny činí 8 000 000 Kč bez DPH.