See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky serverů x86 pro kritickou infrastrukturu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro zadávaní jednotlivých dílčích zakázek na dodávky serverů x86 do datových center Skupiny ČEZ pro provoz kritické infrastruktury, včetně souvisejícího příslušenství, včetně všech licencí potřebných k provozu serverů x86 a včetně záruky v délce 60 měsíců.
Interne Kennung: N006/21/V00017836
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001