491461-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Errichtung von Zäunen – KD_VH.550 Vildthegn - dynamisk indkøbssystem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKD_VH.550 Vildthegn - dynamisk indkøbssystem
BeschreibungDet dynamiske indkøbssystem udbydes til brug for opsætning, renovering eller udskiftning af hegn. Arbejdet vil omfatte en række mindre opgaver, som skal udføres i hele Danmark. Kvalificerede ansøgere kan optages i det dynamiske indkøbssystem, uanset om de kan løse opgaver i hele landet eller kun lokalt. Der anmodes om tilbud på de konkrete opgaver hos de virksomheder, som optages i det dynamiske indkøbssystem. Se nærmere om fremgangsmåden i udbudsmaterialet. Oplysningerne om varighed i pkt. 5.1.3 er foreløbige, idet det dynamiske indkøbssystem forventes anvendt, indtil den anslåede kontraktværdi er opbrugt.
Interne Kennung747890
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSe punkt 2.1
BeschreibungSe punkt 2.1