49147-2024 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski w 2024r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnego przewozu osób na liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem jest Gmina Lewin Brzeski – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 13 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski w 2024r.
Interne Kennung: BI.I.271.19.2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)