491520-2025 - Ergebnis
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – RS 1 VRT Praha-Běchovice – Poříčany; Zpracování dokumentace pro územní řízení – vysokorychlostní trať Praha-Běchovice – Poříčany (II.) - Dodatečné plnění č. 2 - GIS systém pro veřejnost - Dodatek č. 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRS 1 VRT Praha-Běchovice – Poříčany; Zpracování dokumentace pro územní řízení – vysokorychlostní trať Praha-Běchovice – Poříčany (II.) - Dodatečné plnění č. 2 - GIS systém pro veřejnost - Dodatek č. 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky zadané v jednacím řízení bez uveřejnění dle ustanovení § 66 a § 67 ZZVZ je dodatečné plnění veřejné zakázky (opční právo/opční plnění) vyhrazené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení s názvem "RS 1 VRT Praha-Běchovice – Poříčany; Zpracování dokumentace pro územní řízení – vysokorychlostní trať Praha-Běchovice – Poříčany (II.)". Předmětem dodatečného plnění (opčního práva/opčního plnění) je příprava a zajištění webové služby „GIS systém pro veřejnost".
Interne Kennung33250/2021-SŽ-GŘ-O21
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71335000 Technische Studien, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
5. Los
LosLOT-0001