See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBDMH - Terugkerende aankoop van veiligheidshelmen voor technische interventies (en toebehoren)
Beschreibung: MEERJARIGE OVERHEIDSOPDRACHT voor LEVERINGEN, met BESTELBONNEN. Terugkerende aankoop van veiligheidshelmen voor technische interventies (en toebehoren), bestemd voor brandweerlieden-ambulanciers, ten gunste van de DBDMH.
Interne Kennung: DAS2025-053
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111200 Brandbekämpfungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DAS2025-053 - 1
Beschreibung: Deze procedure bestaat in het sluiten van een meerjarige overheidsopdracht voor leveringen met bestelbonnen, met als voorwerp de terugkerende aankoop van veiligheidshelmen voor technische interventies (en toebehoren), bestemd voor brandweerlieden-ambulanciers, ten gunste van de DBDMH.
Interne Kennung: 1