491527-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Medizinische Gase – Dodávka medicinálnych, technických a špeciálnych plynov a súvisiace služby na obdobie 24 mesiacov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka medicinálnych, technických a špeciálnych plynov a súvisiace služby na obdobie 24 mesiacov
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka medicinálnych, technických a špeciálnych plynov vrátane dopravy a ostatných služieb súvisiacich s ich dodávkou pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou Nové Zámky
Interne Kennung: VS 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001