2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONKRUIDBEHEERSING OP VERHARDINGEN 2020-2022 IN DE GEMEENTE HELMOND
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidbeheersing op elementenverhardingen binnen de wegprofielen voor het verkeer b. Onkruidbeheersing op elementenverhardingen buiten de wegprofielen voor het verkeer c. Onkruidbeheersing op halfverhardingen d. Onkruidbeheersing in goten van gesloten verhardingen e. Treffen van benodigde verkeersmaatregelen Het uit te voeren werk is gelegen in de gemeente Helmond. Het werkgebied van inschrijver betreft alle wijken ten noorden van de N270 (exclusief Helmond Centrum conform begrenzingen volgens tekeningen als bedoeld in deel 2.1 paragraaf 01), dit zijn: - Helmond West - oppervlakte 168.771 m2. - Binnenstad excl. centrum - oppervlakte 181.433 m2. - Stiphout - oppervlakte 246.135 m2. - Warande - oppervlakte 121.932 m2. - Helmond Noord - oppervlakte 357.720 m2. - Dierdonk - oppervlakte 73.909 m2. - Helmond Oost - oppervlakte 248.870 m2. - Rijpelberg - oppervlakte 251.184 m2.
Interne Kennung: Bestek 010-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gemeente Helmond
Beschreibung: Onkruidbeheersing op verhardingen 2020-2022
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn geen opties.