491559-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování právních služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování právních služeb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii dle částí této veřejné zakázky, kdy veřejná zakázka je rozdělena do čtyř částí.
Interne Kennung46025/2024-SŽ-GŘ-O25
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVšechny jednotlivé fáze zadávacího řízení jsou podrobně popsány v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást 4
BeschreibungPředmětem části 4 veřejné zakázky je poskytování právních služeb a poradenství v oblasti práva IT a ICT v rozsahu dle Rámcové dohody (příloha č.1d této Zadávací dokumentace).
Interne Kennung04