2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbesteden administratie
Beschreibung: Het doel van de opdracht is het voorzien in een partner die VOBO proactief versterkt en doorontwikkelt op administratief gebied en antwoord geeft op vragen, ook als die nog niet gesteld zijn. Meer informatie vind u in de leidraad. De omvang van de opdracht is af te leiden uit het aantal medewerkers bij VOBO. Op het moment van publicatie is dat 240.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen, 79211200 Erstellung von Bilanzabschlüssen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1