2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autoclaven (DMU444)
Beschreibung: De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 Stück