2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Koffievoorziening 2026+
Beschreibung: De doelstelling van de aanbesteding is het komen tot één contract met een leverancier t.b.v. het huren c.q. leasen, onderhouden en bijvullen van de koffieautomaten en de levering van de bijbehorende ingrediënten binnen Gemeente Kerkrade. De doelstelling van de aanbesteding is het komen tot één contract met een leverancier t.b.v. het huren c.q. leasen, onderhouden en bijvullen van de koffieautomaten en de levering van de bijbehorende ingrediënten binnen Gemeente Kerkrade. Voor verbruikgegevens en aantal apparaten kunt u de leidraad raadplegen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Koffievoorziening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.