2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) do obiektów Uzdrowiska Ciechocinek SA w okresie od daty podpisania umowy do 31.12.2024 r.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale 4 SWZ Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2012 r. Nr 1059 ze zm.), obejmująca sprzedaż i dystrybucję. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. wynosi 11 222 927 kWh (w tym: zamówienie podstawowe: 8 633 024 kWh oraz opcja 30%: 2 589 903 kWh) do 11 obiektów Zamawiającego, wymienionych w załączniku A do SWZ (zestawienie punktów poboru gazu), z zastrzeżeniem, że rozpoczęcie dostaw nastąpi po skutecznym wypowiedzeniu przez wykonawcę obecnie obowiązujących umów kompleksowych na sprzedaż paliwa gazowego z obecnym sprzedawcą.
Interne Kennung: KP 48/11/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (tj. Dz. U. z 2012 r. Nr 1059 ze zm.), obejmująca sprzedaż i dystrybucję. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. wynosi 11 222 927 kWh (w tym: zamówienie podstawowe: 8 633 024 kWh oraz opcja 30%: 2 589 903 kWh) do 11 obiektów Zamawiającego, wymienionych w załączniku A do SWZ (zestawienie punktów poboru gazu), z zastrzeżeniem, że rozpoczęcie dostaw nastąpi po skutecznym wypowiedzeniu przez wykonawcę obecnie obowiązujących umów kompleksowych na sprzedaż paliwa gazowego z obecnym sprzedawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale 4 SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji zamawiający zastrzega sobie możliwość zakupu dodatkowych ilości gazu ziemnego w przypadku gdy potrzeby zamawiającego będą większe niż wskazana szacunkowa ilość paliwa gazowego dla każdego z punktów poboru gazu wykazanego w załączniku A, zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia ilości paliwa gazowego w każdej grupie taryfowej, dla każdego obiektu w stosunku do podanych wartości w załączniku do umowy. Maksymalna szacowana dodatkowa ilość gazu, jaka może być zamówiona w ramach opcji – do 30% zakładanej szacunkowej ilości gazu, określonej w umowie. Zamawiającemu przysługuje prawo do zwiększenia przedmiotu zamówienia do maksymalnej podanej ilości w ramach prawa opcji, jednakże z zastrzeżeniem, iż jest to jego uprawnienie, z którego może lecz nie musi skorzystać (w części lub całości, w zależności od potrzeb).