2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służące optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego lub niemedycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służących optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego tj.: 1) Bazy Danych AI, 2) Modułu AI do centrali telefonicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Interne Kennung: SZP/ZPZ/168/2026/KP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 64214200 Telefonzentraldienste, 72300000 Datendienste, 48610000 Datenbanksysteme, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemów wykorzystujących algorytmy ML/LLM/AI, służących optymalizacji procesów szpitalnych oraz organizacji pracy personelu medycznego i niemedycznego tj.: 1) Bazy Danych AI, 2) Modułu AI do centrali telefonicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 64214200 Telefonzentraldienste, 48610000 Datenbanksysteme, 48820000 Server, 72300000 Datendienste