See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi gminnej łączącej ul. T. Kościuszki z ul. Siteńską od km 0+000,00 do km 0+522,28 oraz od km 0+607,90 do km 0+941,56 wraz z łącznikami w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: „Budowa drogi gminnej łączącej ul. T. Kościuszki z ul. Siteńską od km 0+000,00 do km 0+522,28 oraz od km 0+607,90 do km 0+941,56 wraz z łącznikami w Międzyrzecu Podlaskim” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ: Przedmiar robót - Załącznik nr 10 Projekt Budowlany - Załącznik nr 9 Specyfikacja Techniczna - Załącznik nr 12 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w niniejszej SWZ i we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 270177-2026
Interne Kennung: R-III.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001