2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestació dels serveis de transport amb vehicles adaptats per a persones majors dependents usuàries dels centres d'estades diürnes municipals de Manacor i Porto Cristo
Beschreibung: Prestació dels serveis de transport amb vehicles adaptats per a persones majors dependents usuàries dels centres d'estades diürnes municipals de Manacor i Porto Cristo dels seus domicilis particulars al Centre dia dia corresponent i viceversa
Interne Kennung: 2026/55
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1. Servei de transport especial de les persones usuàries del Centre d’Estades Diürnes Municipal de Manacor.
Beschreibung: Lot 1. Servei de transport especial de les persones usuàries del Centre d’Estades Diürnes Municipal de Manacor.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2. Servei de transport especial de les persones usuàries del Centre d’Estades Diürnes Municipal de Porto Cristo.
Beschreibung: Lot 2. Servei de transport especial de les persones usuàries del Centre d’Estades Diürnes Municipal de Porto Cristo.
Interne Kennung: 2
491634-2026 - Competition
Spain – Special-purpose road passenger-transport services – Prestació dels serveis de transport amb vehicles adaptats per a persones majors dependents usuàries dels centres d'estades diürnes municipals de Manacor i Porto Cristo
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier2026/55
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services, 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2