See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubliniec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubliniec. Odbiorem zostaną objęte: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) popiół z gospodarstw domowych zbierany „u źródła”, c) odpady komunalne zbierane w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje: -papier, -tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe, -szkło, -bioodpady, d) przeterminowane leki. 2) zapewnienie worków i pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. 3) zapewnienie pojemników przeznaczonych na odpady zmieszane. Część właścicieli nieruchomości nie dysponuje własnym pojemnikiem przeznaczonym na odpady zmieszane. W takim przypadku, Wykonawca zobowiązany jest umożliwić dzierżawę właściwego pojemnika na podstawie odrębnej umowy z właścicielem nieruchomości. Szacowana ilość odpadów do odbioru w trakcie realizacji zamówienia udzielonego na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp wynosi około 2.800 Mg.
Interne Kennung: ZZ.271.00014.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001