2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisch ICT Maatwerk Advies (SIMA 2026)
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het met zeven (7) Opdrachtnemers sluiten van een Overeenkomst voor de uitbesteding van SIMA-opdrachten ten behoeve van de Deelnemers. Binnen deze Overeenkomst moeten Deelnemers tegen een marktconforme vergoeding kwalitatief goed (onafhankelijk) extern advies over klantgebonden strategische ICT/IV-vraagstukken kunnen inkopen. maximaal 132000000
Interne Kennung: 202503008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222100 Strategische Prüfung von Informationssystemen oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79411100 Beratungsdienste im Bereich Wirtschaftsförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1