491756-2026 - Wettbewerb
Estland – Analysatoren – Biomolekulaarsete interaktsioonide märgisevaba reaalaja analüsaator
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biomolekulaarsete interaktsioonide märgisevaba reaalaja analüsaator
Beschreibung: Biomolekulaarsete interaktsioonide märgisevaba reaalaja analüsaatori ostmine. Hanke eseme kirjeldus ja tehnilised nõuded on sätestatud hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312545-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0000