2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Reconstructie Rivierenbuurt
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van een geschikte bouwteampartner; een aannemer met aantoonbare inhoudelijke kennis en ervaring, voor de integrale en duurzame vervanging van de riolering en de vernieuwing van de openbare ruimte voor de Rivierenbuurt in Bergen op Zoom. De gemeente zal daartoe met één partij een bouwteamovereenkomst sluiten voor de ontwerp- en bestekfase. Aan het eind van de bouwteamfase is de intentie om een aannemingsovereenkomst op basis van de UAV 2012 (versie 2025) te sluiten. De aannemer die de bouwteamfase doorloopt krijgt het recht van het doen van de eerste aanbieding. Daarmee kan naar aanleiding van onderhavige aanbestedingsprocedure zowel de bouwteamfase als de uitvoeringsfase gegund worden. In dit project wordt duurzaamheid breed benaderd. Hieronder vallen oa de volgende thema’s: vergroening en biodiversiteit, klimaatadaptatie, circulair en biobased bouwen, energiezuinige infrastructuur en Schoon en Emissieloos Bouwen. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: dCI-000405
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De totale geraamde opdrachtwaarde valt onder de vigerende Europese drempelwaarde voor Werken, en conform de Gids Proportionaliteit is een Nationale procedure als toepasbaar aangemerkt. De gemeente verwacht daarbij op grond van de relevante markt dat veel aannemers daadwerkelijk een aanbieding willen doen. Een selectieprocedure (Nationaal niet-openbare aanbestedingsprocedure) is gewenst om de administratieve lasten voor zowel de gegadigden als de gemeente proportioneel te houden. De kans op het verkrijgen van de opdracht voor geselecteerde inschrijvers in relatie tot de inzet voor het doen van een inschrijving wordt daarmee vergroot. Er zullen maximaal vijf (5) gegadigden worden geselecteerd en uitgenodigd voor het doen van een inschrijving. Het uitgangspunt is dat er in ieder geval vijf (5) gegadigden worden uitgenodigd, als er geen vijf (5) geschikte gegadigden zijn, mogen het er ook minder zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedende dienst, de gemeente Bergen op Zoom (hierna: de gemeente), besteedt de opdracht “Bouwteam reconstructie Rivierenbuurt” aan mid¬dels een Europese niet-openbare aanbesteding conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Wet van 1 november 2012, gewijzigd 1 juli 2016) en het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016). 1
Interne Kennung: 1