See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy.
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy 1. ul. Jana Kazimierza 62, 01-248 Warszawa 2. ul. Oboźna 1a, 00-340 Warszawa 3. ul. Sokratesa 15, 01-909 Warszawa 4. ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11, 02-366 Warszawa 5. ul. Myśliborska 53, 03-128 Warszawa 6. Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4, 00-017 Warszawa 7. ul. Ogrodowa 28/30, 00-896 Warszawa 8. ul. Solec 93, 00-382 Warszawa 9. ul. Kielecka 45, 02-530 Warszawa 10. ul. Szpitalna 1, 00-020 Warszawa 11. ul. Wenedów 1/4, 00-223 Warszawa 12. ul. Szancera 3, 02-495 Warszawa
Interne Kennung: DPP.28.14.2026(TUU.PN)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy Część I. 1. ul. Jana Kazimierza 62, 01-248 Warszawa
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii cieplnej obejmująca sprzedaż energii cieplnej wraz z dystrybucją do nieruchomości (obiektów) zlokalizowanych w Warszawie, stanowiących własność Miasta Stołecznego Warszawa oraz będących w zarządzie i administrowaniu Zarządu Mienia m. st. Warszawy Część II. 1. ul. Oboźna 1a, 00-340 Warszawa 2. ul. Sokratesa 15, 01-909 Warszawa 3. ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 11, 02-366 Warszawa 4. ul. Myśliborska 53, 03-128 Warszawa 5. Pasaż Stefana Wiecheckiego ”Wiecha” 4, 00-017 Warszawa 6. ul. Ogrodowa 28/30, 00-896 Warszawa 7. ul. Solec 93, 00-382 Warszawa 8. ul. Kielecka 45, 02-530 Warszawa 9. ul. Szpitalna 1, 00-020 Warszawa 10. ul. Wenedów 1/4, 00-223 Warszawa 11. ul. Szancera 3, 02-495 Warszawa