491802-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bau von Abfallbehandlungsanlagen – Projektiranje i izgradnja RCGO Orlovnjak
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektiranje i izgradnja RCGO Orlovnjak
Beschreibung: Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola (građevinskih dozvola, okolišne dozvole, uporabnih dozvola, privremene dozvole za gospodarenje otpadom i sl. kako je definirano Knjigom 3 – ZAHTJEVI NARUČITELJA) na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom „Orlovnjak“, u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine). Predmet radova je i puštanje postrojenja u pogon, obuka osoblja Naručitelja, dokazivanje traženih parametara u probnom radu i tijekom testova po dovršetku, uključivo provedbu tehničkog pregleda te otklanjanje skrivenih nedostataka u periodu razdoblja o obavještavanju o nedostacima (engl. Detection Notification Period, DNP) od 24 mjeseca. Predmet nabave je detaljno opisan u Knjizi 3 - Zahtjevi Naručitelja i Knjizi 4 -Lista cijena, koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi i javno su objavljeni u EOJN RH. U Knjizi 5 - Podloge nalaze se podloge za projektiranje i nacrti i dostupni su svim ponuditeljima putem mrežnog diska, na poveznici https://www.ekos-orlovnjak.hr/index.php/javna-nabava/objave-javne-nabave/96-javna-nabava/jednostavna-nabava/325-rcgo-orlovnjak Naručitelj će gospodarskom subjektu (GS) u ovom postupku javne nabave, a koji podnese zahtjev za refundacijom, nadoknaditi troškove kupnje navedenih Općih uvjeta ugovora do punog iznosa. Naručitelj će te troškove nadoknaditi ako je kupnja povezana s ovim postupkom javne nabave, odnosno ostvarena u periodu od objave Obavijesti o nadmetanju do roka za dostavu ponuda u predmetnom postupku. Zahtjevu za refundacijom troškova GS mora priložiti i dokaze o kupnji (preslika računa i sl.) te podatke za uplatu nadoknađenih troškova (IBAN i sl.). GS zahtjev za refundacijom troškova može dostaviti uz ponudu ili Naručitelju u roku 60 dana od dana isteka roka za dostavu ponuda u ovom postupku javne nabave.
Interne Kennung: 09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222100 Bau von Abfallbehandlungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su usluge projektiranja, izvođenja radova te ishođenja dozvola (građevinskih dozvola, okolišne dozvole, uporabnih dozvola, privremene dozvole za gospodarenje otpadom i sl. kako je definirano Knjigom 3 – ZAHTJEVI NARUČITELJA) na projektu izgradnje Regionalnog centra za gospodarenje otpadom „Orlovnjak“, u svemu prema uvjetima ugovora za Postrojenja i projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevine i radove po projektima Izvođača (FIDIC Žuta knjiga, prvo izdanje 1999., hrvatski prijevod u izdanju Hrvatske udruge konzultanata, Hrvatske komore inženjera građevinarstva i Udruge konzultantskih društava u graditeljstvu objavljen 2014. godine). Predmet nabave sastavni je dio projekta „Regionalni centar za gospodarenje otpadom Orlovnjak“. Tehničke specifikacije nalaze se u Knjizi 3 – Zahtjevi Naručitelja, Knjizi 4 –Lista cijena i Knjizi 5 - Podloge koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi i dostupni su svim ponuditeljima putem mrežnog diska, na poveznici https://www.ekos-orlovnjak.hr/index.php/javna-nabava/objave-javne-nabave/96-javna-nabava/jednostavna-nabava/325-rcgo-orlovnjak
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45222110 Bau von Mülldeponien, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45112500 Erdbewegungsarbeiten