491805-2026 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém na dodávky ICT vybavení 2023 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky ICT vybavení 2023 - 2026
BeschreibungPředmětem plnění DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS a veřejných zakázek na základě uzavřené rámcové dohody v rámci DNS bude nákup standardního ICT vybavení, zejména pak PC, monitorů, notebooků, dataprojektorů, tiskáren, tabletů, serverů, grafických stanic a jiného obdobného zařízení výpočetní techniky.
Vorherige Bekanntmachung188363-2023
Interne KennungVZ/2023/020
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001