491817-2026 - Ergebnis
Polen – Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften – „Obsługa Kopalni Soli "Wieliczka" w zakresie realizacji e-płatności przy transakcjach płatniczych związanych z ruchem turystycznym”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Obsługa Kopalni Soli "Wieliczka" w zakresie realizacji e-płatności przy transakcjach płatniczych związanych z ruchem turystycznym”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na obsłudze i rozliczaniu płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu elektronicznych instrumentów płatniczych, w tym kart płatniczych, w posiadanym przez Zamawiającego systemie sprzedaży. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa załącznik nr 2 do specyfikacji. 3. Obsługa i rozliczanie płatności dokonywanych przez Klientów Zamawiającego będzie następowała zgodnie ze stosowanym przez Wykonawcę regulaminem, stanowiącym załącznik nr 3 do umowy. Natomiast zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do specyfikacji. Dokumenty są udostępnione do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Interne KennungKSW/2026/EK/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. tzw. procedurę odwróconą. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Oferta Wykonawcy musi być sporządzona wg Formularza oferty, który generuje się na Platformie Zamawiającego na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl.. Formularz oferty nie podlega uzupełnieniu. 5. Wraz z formularzem oferty Wykonawca składa następujące załączniki do oferty: 1) załącznik do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji), który stanowi integralną część oferty i Wykonawca winien go załączyć obligatoryjnie. Załącznik powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym; 2) oryginał pełnomocnictwa podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub jego cyfrowe odwzorowanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Mocodawcę lub notariusza, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej (jeżeli ofertę składa pełnomocnik); 3) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli Wykonawca, polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby). Wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 7 do specyfikacji. 6. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik znajdujący się na stronie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl powinien on zawierać wszystkie wymagane informacje określone w tym załączniku. Formularz oferty oraz załącznik do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) nie podlegają uzupełnieniu na zasadach regulowanych przepisami art. 128 ust. 1 ustawy Pzp. W przypadku niezłożenia załącznika nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp. 7. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 8. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w specyfikacji. Treść oferty musi odpowiadać treści dokumentów zamówienia w szczególności specyfikacji. 9. Oferta winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 10. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego postępowania udostępnione są do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na obsłudze i rozliczaniu płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu elektronicznych instrumentów płatniczych, w tym kart płatniczych, w posiadanym przez Zamawiającego systemie sprzedaży. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa załącznik nr 2 do specyfikacji. 3. Obsługa i rozliczanie płatności dokonywanych przez Klientów Zamawiającego będzie następowała zgodnie ze stosowanym przez Wykonawcę regulaminem, stanowiącym załącznik nr 3 do umowy. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte zostały w załączniku nr 2 do specyfikacji pn. „Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia / umowy”, natomiast zasady jego realizacji we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do specyfikacji. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego postępowania udostępnione są do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przewidywana maksymalna kwota obsługiwanych transakcji przez okres obowiązywania umowy wynosi: 450 000 000,00 złotych (słownie: czterysta pięćdziesiąt milionów złotych). 2. Przewidywana minimalna kwota obsługiwanych transakcji przez okres obowiązywania umowy wynosi: 200 000 000,00 złotych (słownie: dwieście milionów złotych). 3. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji przedmiotu umowy do minimalnej kwoty wskazanej powyżej w pkt 2. Pozostałe transakcje, do kwoty maksymalnej wskazanej powyżej w pkt 1, będą realizowane w zależności od potrzeb Zamawiającego wynikających z natężenia ruchu turystycznego w Kopalni Soli „Wieliczka” (prawo opcji).