491825-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługi pralnicze na potrzeby Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pralnicze na potrzeby Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pralnicze na potrzeby Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 302125-2025
Interne Kennung: 4/FI/ZM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - usługi pralnicze Warszawa
Beschreibung: Usługi pralnicze na rzecz Komendy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej przy ul. Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa oraz Placówki Straży Granicznej w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1c, 02-143 Warszawa.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - usługi pralnicze Otwock
Beschreibung: Usługi pralnicze na rzecz Ośrodka Konferencyjno-Szkoleniowego SG w Otwocku przy ul. Żurawiej 15, 05-402 Otwock.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - usługi pralnicze Lesznowola
Beschreibung: Usługi pralnicze na rzecz Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Placówce Straży Granicznej w Lesznowoli, Lisówek 21, 05-600 Grójec.
Interne Kennung: Część III