See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów SP ZOZ w Hajnówce na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest kompleksowe dostarczanie energii cieplej (sprzedaż i dystrybucja/przesył za pomocą sieci ciepłowniczej) do budynków SPZOZ na terenie miasta Hajnówka tj. 1) Przychodnia Rej. 1 przy ul. Piłsudskiego 10, 17-200 Hajnówka; 2) Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy przy ul. 11 Listopada 20, 17-200 Hajnówka; 3) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce przy ul. doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka. 2. Umowa określa zasady dostawy energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i ciepłej wody użytkowej oraz zasady rozliczania należności za świadczenia będące jej przedmiotem. 3. Podstawą do rozliczenia ciepła jest odczyt układu pomiarowo-rozliczeniowego zainstalowanego w budynku Zamawiającego. 4. Ciepło dostarczane będzie za pośrednictwem nośnika (gorącej wody) o zmiennej temperaturze, zależnej od warunków atmosferycznych. 5. Termin rozpoczęcia i przerwania dostarczania ciepła na cele centralnego ogrzewania ustala Zamawiający w sezonie grzewczym. 6. Przerwa w dostawie ciepła na wykonanie planowanych remontów sieci cieplnej (z wyłączeniem węzłów cieplnych) może wystąpić tylko poza sezonem grzewczym. 7. Miejscem rozgraniczenia eksploatacji sieci i instalacji rozdzielczych są pierwsze zawory odcinające układ pomiarowo – rozliczeniowy od węzła cieplnego.
Interne Kennung: 2024/ZWR/EC/29
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest kompleksowe dostarczanie energii cieplej (sprzedaż i dystrybucja/przesył za pomocą sieci ciepłowniczej) do budynków SPZOZ na terenie miasta Hajnówka tj. 1) Przychodnia Rej. 1 przy ul. Piłsudskiego 10, 17-200 Hajnówka; 2) Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy przy ul. 11 Listopada 20, 17-200 Hajnówka; 3) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce przy ul. doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka. 2. Umowa określa zasady dostawy energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i ciepłej wody użytkowej oraz zasady rozliczania należności za świadczenia będące jej przedmiotem. 3. Ciepło dostarczane będzie za pośrednictwem nośnika (gorącej wody) o zmiennej temperaturze, zależnej od warunków atmosferycznych. 4. Termin rozpoczęcia i przerwania dostarczania ciepła na cele centralnego ogrzewania ustala Zamawiający w sezonie grzewczym. 5. Przerwa w dostawie ciepła na wykonanie planowanych remontów sieci cieplnej (z wyłączeniem węzłów cieplnych) może wystąpić tylko poza sezonem grzewczym.