See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego szczegółowo opisanego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, zwanego dalej łącznie „Urządzeniem” lub „Sprzętem” do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, tj. do budynku B, pokoju A 303 box 7 (dział informatyczny), położonego w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 17/19, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w ww. Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: PN 648/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: cz. 13 Laptop z akcesoriami i oprogramowaniem
Beschreibung: cz. 13 Laptop z akcesoriami i oprogramowaniem