See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo - obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego
Vorherige Bekanntmachung: 511890-2025
Interne Kennung: PZP/TS/03490/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Żorach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo - obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Żorach
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Chorzowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo - obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Chorzowie
Interne Kennung: Część 2