2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor architecturale en multidisciplinaire ontwerpdiensten
Beschreibung: 1. Voorwerp en context van de opdracht Voorwerp van de opdracht. De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor een volledige architecturale en multidisciplinaire ontwerpopdracht voor projecten ten behoeve van Ferm Kinderopvang vzw. De opdrachten kunnen betrekking hebben op nieuwbouw, verbouwing, renovatie, herinrichting, uitbreiding en/of technische aanpassingen van onder meer kantooromgevingen, kinderdagverblijven en aanverwante infrastructuur. Aard van de raamovereenkomst. De aanbestedende overheid beoogt een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer, bestaande uit een ontwerpteam dat alle vereiste disciplines kan aanbieden of coördineren. Binnen de raamovereenkomst kunnen deelopdrachten worden geplaatst naargelang de concrete behoeften van de opdrachtgever. Indicatieve omvang van de bouwkost deelopdrachten. De bouwkost van afzonderlijke projecten wordt indicatief geraamd tussen 250.000 EUR en 1.500.000 EUR, excl. btw. Deze vork is richtinggevend en houdt geen verbintenis in tot het plaatsen van deelopdrachten binnen deze grenzen. Geraamde waarde van de opdracht. De totale bouwkost van de projecten die gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kunnen worden gerealiseerd, worden indicatief geraamd 5.000.000 EUR excl. btw. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt 540.000 EUR, excl. btw, berekend over de maximale looptijd van vier jaar. Deze geraamde waarde stemt overeen met de geraamde vergoeding voor de architecturale en multidisciplinaire ontwerpdiensten en vormt de basis voor de raming van deze overheidsopdracht. De geraamde waarde fungeert uitsluitend als een indicatie en mag niet worden geïnterpreteerd als een gegarandeerd afnamevolume of als een aanduiding van toekomstig bestelgedrag. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om geen, minder of andersoortige deelopdrachten te plaatsen dan initieel geraamd. De maximale waarde van de raamovereenkomst, met inbegrip van de basisopdracht en eventuele verlengingen, bedraagt 700.000 EUR excl. btw. 2. Omvang van de dienstverlening De raamovereenkomst omvat, behoudens andersluidende bepaling per deelopdracht, minstens de volgende prestaties: • de volledige architectuuropdracht, vanaf opstart en conceptvorming tot en met definitieve oplevering; • de volledige studie stabiliteit; • de volledige studie speciale technieken, inclusief coördinatie met de architecturale en bouwkundige uitwerking; • de volledige opdracht EPB-verslaggeving en ventilatieverslaggeving, voor zover van toepassing; • de nodige akoestische advisering en/of akoestische studie, in het bijzonder waar relevant voor kinderdagverblijven, zorgfuncties, kantooromgevingen en collectief gebruik; • de opmaak van ramingen, planningen, vergunningsdossiers, VIPA- en/of andere subsidiëringsdossiers, aanbestedingsdocumenten, uitvoeringsdetails, verslagen, werfopvolging en opleveringsdocumenten; • de coördinatie van het ontwerpteam en de afstemming met de opdrachtgever, gebruikers, externe adviseurs en betrokken administraties. Niet inbegrepen. De opdracht omvat niet de opdracht veiligheidscoördinatie tijdelijke of mobiele bouwplaatsen. Voor deze prestaties kan de opdrachtgever een afzonderlijke opdracht uitschrijven. De aangestelde veiligheidscoördinator zal in dat geval als nevenaannemer of afzonderlijke dienstverlener optreden, waarbij het ontwerpteam gehouden blijft tot de gebruikelijke afstemming en informatie-uitwisseling.
Interne Kennung: PPP0RE-183/6020/2026-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros