491856-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach.
Interne Kennung: AP.26.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach - Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet Nr 1: Cemiplimab: Cemiplimab, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 350 mg; 1 fiol. – 1 500 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach - Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet Nr 2: Etopozyd 200 mg: Etopozyd koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 20 mg/ml; 1 fiol. 10 ml – 1 700 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach - Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet Nr 3: Etopozyd 400 mg: Etopozyd koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 20 mg/ml; 1 fiol. 20 ml - 1 200 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych określonych w 4 pakietach - Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet Nr 4: Kwas zoledronowy 4mg: Kwas zoledronowy, 4mg i.v. - 600 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4