49186-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów z obiektów KWP zs. w Radomiu oraz jej jednostek podległych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów z obiektów KWP zs. w Radomiu oraz jej jednostek podległych
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia: a) świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z obiektów KWP zs. w Radomiu oraz jej jednostek podległych (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego), b) świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z obiektów KWP zs. w Radomiu oraz jej jednostek podległych (z udostępnieniem pojemników przez Wykonawcę), c) świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów budowlanych z KWP zs. w Radomiu (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego), d) świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów z przetwórstwa z drewna oraz z przetwórstwa płyt z KWP zs. w Radomiu (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego) 2) Wykonawca zobowiązuje się postępować z przekazanymi odpadami w sposób zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. 2024 poz. 399 z późn. zm.), ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 54 z późn. zm.), ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587) oraz aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie stosownych delegacji ustawowych. 3) Wykonawca oświadcza, że posiada stosowne uprawnienia wymagane przepisami prawa, niezbędne do realizacji przedmiotowej umowy, a w szczególności wpisy, zezwolenia i decyzje właściwych organów na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami oraz zobowiązuje się do ich posiadania przez cały okres obowiązywania umowy oraz okazywania ich niezwłocznie na każde żądanie Zamawiającego. 4) W razie utraty uprawnień, o których mowa w ust. 2, a w szczególności zezwolenia właściwego organu na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami, Wykonawca jest zobowiązany do bezzwłocznego poinformowania o tym fakcie Zamawiającego. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkodę poniesioną przez Zamawiającego w związku z odbiorem przez Wykonawcę odpadów po utracie posiadanego przez niego wpisu lub uprawnienia do gospodarowania tymi odpadami, a w szczególności jest zobowiązany do zwrotu Zamawiającemu zapłaconych przez niego kar, opłat, odszkodowań lub innych należności. 5) Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot niniejszej umowy przy dołożeniu należytej staranności uwzględniającej profesjonalny charakter świadczonych przez niego usług, zgodnie z postanowieniami niniejszej umowy oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 6) Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: a) wyposażenia nieruchomości w pojemniki; b) załadunku odpadów przez pracownika Wykonawcy; c) zachowania czystości w miejscu wykonywania usługi; d) zabezpieczenia miejsca pod względem BHP; e) utrzymania pojemników w stanie zapewniającym właściwe składowanie i estetykę. 7) Wykonawca ma obowiązek niezwłocznego informowania Zamawiającego o wszelkich zmianach statusu prawnego swojej firmy, a także o wszczęciu postępowania upadłościowego, układowego lub likwidacyjnego. 8) Odbiór odpadów komunalnych odbywać się będzie w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 730 – 1530 w terminach ustalonych przez przedstawicieli Stron (użytkowników nieruchomości z których będą odbierane odpady), lub na zgłoszenie telefoniczne, najpóźniej w ciągu 3 dni po dniu zgłoszenia potrzeby wywozu 9) Wykonawca będzie odbierał odpady własnym transportem z miejsc wskazanych przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do umowy, bez obciążania Zamawiającego kosztami transportu 10) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 1) Formularzach ofertowych 2) projektowanych postanowieniach umowy 3) charakterystyce przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung511038-2024
Interne Kennung34/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDANE OSOBOWE PRZETWARZANE W TRYBIE RODO W KWP Z SIEDZIBĄ W RADOMIU ( POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO) Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, dochowując warunków w nim zawartych informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom. 2. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu sprawuje inspektor ochrony danych: Sylwia Fila - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom - e-mail: iod.kwp@ra.policja.gov.pl. 3. Cel i okres przetwarzania danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. W KWP z siedzibą w Radomiu dane osobowe przetwarza się wyłącznie w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nie przetwarza się ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust.1 lit. c RODO) zgodnie z: - Ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej zwaną ustawą Pzp, - Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający wykonawcy - Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE. Okres przetwarzania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa i jest adekwatny do celów. 4. Odbiorcy danych osobowych. W rozumieniu RODO odbiorcami danych osobowych nie są organy publiczne, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą udostępniane uprawnionym podmiotom jedynie w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej oraz tylko do upływu terminu na ich wniesienie. 5. Osobom, których dane są przetwarzane zgodnie z RODO przysługuje: - prawo dostępu do własnych danych osobowych na zasadach określonych w ustawie Pzp, - prawo do żądania od administratora sprostowania, uzupełnienia danych, jednak nie może ono skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp, - prawo do ograniczenia przetwarzania własnych danych osobowych, ale to nie może ograniczać przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania, - prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w sytuacjach przewidzianych prawem, - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. 6. Przy przetwarzaniu danych osobowych w trybie RODO nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – KPP Białobrzegi
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KPP Białobrzegi (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego) Do oferty należy dołączyć: 1.Formularz ofertowy (oferta) wypełniony zgodnie ze składaną ofertą częściową; 2. Przedmiotowe środki dowodowe o których mowa w pkt. V.1. SWZ: dowód rejestracyjny pojazdu (z numerem rejestracyjnym pojazdu, z datą pierwszej rejestracji pojazdu, bez numerów PESEL) lub kartę pojazdu (z numerem rejestracyjnym pojazdu, z datą pierwszej rejestracji pojazdu, bez numerów PESEL) z których wynikać będzie norma emisji spalin EURO V lub wyższa 3. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 4. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych wspólnie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być sporządzone w postaci elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku, gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu (skan) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej poświadcza Wykonawca lub notariusz; 5. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia DOTYCZĄCE PRZESŁANEK WYKLUCZENIA Z ART. 5K ROZPORZĄDZENIA 833/2014 ORAZ ART. 7 UST. 1 USTAWY O SZCZEGÓLNYCH ROZWIĄZANIACH W ZAKRESIE PRZECIWDZIAŁANIA WSPIERANIU AGRESJI NA UKRAINĘ ORAZ SŁUŻĄCYCH OCHRONIE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO- składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp 6. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna) o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, wniesione zgodnie z rozdz. XVIII ust. 2 pkt 2 SWZ Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w Rozdziale XIX pkt 1 ppkt 1 składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdziale XIX pkt 1 ppkt 1. 2) dokument, o którym mowa w pkt 9 ppkt 1) powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 9 ppkt 1), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis pkt 9 ppkt 2) stosuje się. 1) Zamawiający żąda od Wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy, przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale XIX pkt 1 ppkt 1 i 3, dotyczących tych podmiotów, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania. 2) Zamawiający żąda od Wykonawcy przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale XIX pkt 1 ppkt 1 i 3, dotyczących podwykonawców niebędących podmiotami udostępniającymi zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podwykonawców podstawy wykluczenia z postępowania.
Interne Kennung34/24 - część 1
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 – KPP Grójec
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KPP Grójec (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 11
LosLOT-0031
TitelZadanie nr 31 – KMP Płock, SOT
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KMP Płock, SOT (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 31
LosLOT-0032
TitelZadanie nr 32 – KP Armii Krajowej
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KP Armii Krajowej (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 32
LosLOT-0033
TitelZadanie nr 33 – PP Stara Biała
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z PP Stara Biała (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 33
LosLOT-0034
TitelZadanie nr 34 – OPP, KMP Płock
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z OPP, KMP Płock (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 34
LosLOT-0035
TitelZadanie nr 35 – KWP Otolińska
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KWP Otolińska (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 35
LosLOT-0036
TitelZadanie nr 36 – PP Bodzanów
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z PP Bodzanów (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 36
LosLOT-0046
TitelZadanie nr 46 – KWP Kazimierzowska
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KWP Kazimierzowska (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 46
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 51 – PP Młodzieszyn
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z PP Młodzieszyn (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 51
LosLOT-0058
TitelZadanie nr 58 – KP I Radom Traugutta
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KP I Radom Traugutta (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 58
LosLOT-0059
TitelZadanie nr 59 – KP II Radom Radomskiego
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KP II Radom Radomskiego (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 59
LosLOT-0060
TitelZadanie nr 60 – KP III Radom Batalionów Ch.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KP III Radom Batalionów Ch. (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 60
LosLOT-0062
TitelZadanie nr 62 – KMP Radom Reja
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KMP Radom Reja (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 62
LosLOT-0064
TitelZadanie nr 64 – KP Iłża
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KP Iłża (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 64
LosLOT-0066
TitelZadanie nr 66 – PP Wierzbica
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z PP Wierzbica (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 66
LosLOT-0079
TitelZadanie nr 79 – KWP Garbarska
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z KWP Garbarska (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 79
LosLOT-0084
TitelZadanie nr 84 – KWP Radom
BeschreibungPrzedmiot zamówienia: świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów budowlanych z KWP zs. w Radomiu (z udostępnieniem pojemników przez Zamawiającego)
Interne Kennung34/24 - część 84