See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Systemu Informacji Geoprzestrzennych GEOSERWER 3.0 wraz z Mobilnymi Repozytoriami Danych Geoprzestrzennych dla Resortu Obrony Narodowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu Informacji Geoprzestrzennych GEOSERWER 3.0 wraz z Mobilnymi Repozytoriami Danych Geoprzestrzennych dla Resortu Obrony Narodowej
Vorherige Bekanntmachung: 474001-2025
Interne Kennung: 2814.19.2025.AC
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp.