2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wózków widłowych do Składnic RARS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wózków widłowych do Składnic RARS 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 2 części (zadania): Zadanie nr 1 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Niemcach Zadanie nr 2 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Resku 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BPzp.271.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Niemcach
Beschreibung: Zadanie nr 1 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Niemcach
Interne Kennung: BPzp.271.51.2025 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Resku
Beschreibung: Zadanie nr 1 – 1 szt. Wózka czołowego 2.2T el dla Składnicy w Resku
Interne Kennung: BPzp.271.51.2025 Zadanie nr 2