2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Warmte Afleversets Woningen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van in totaal ca. 400 stuks afleversets voor de bereiding van warmtapwater. Deze zullen worden afgeroepen in een viertal deelleveringen van 100 stuks verspreid over de jaren 2024 & 2025 voor levering op de projectlocatie (in Almelo). 200 van de 400 afleversets betreffen afleversets die in particulier eigendom zijn. Deze particulieren zullen aangeschreven worden, waarbij de uitkomst van deelname op voorhand niet exact is in te schatten. De levering van een afleverset is inclusief: - 2x kogelafsluiter t.b.v. de primaire aansluitleidingen (CV) - 1x inlaatcombinatie van 6 Bar (2x 15mm knel) - 1x Messing Passtuk voor warmtemeter In de aanbestedingsdocumentatie treft u de technische specificatie aan van de afleverset. Buiten de scope van deze aanbesteding valt: - De levering van klein materiaal voor het aansluiten van de gevraagde producten - Het aansluiten van de gevraagde producten in de woning
Interne Kennung: T57265
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen