491934-2025 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Dostawa mleka i produktów mlecznych do USK-1 w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mleka i produktów mlecznych do USK-1 w Szczecinie
BeschreibungDostawa mleka i produktów mlecznych do USK-1 w Szczecinie
Interne KennungZP-261-49/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP co umożliwi zabezpieczenia USK1 w mleko i produkty mleczne. Niniejsze postępowanie jest powtórką nierozstrzygniętych pakietów postępowania ZP-261-93/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001