2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Klonówka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000