2. Verfahren
Verfahren
Titel: Denosumab SC
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van denosmab SC 120 mg voor een periode van één jaar en driemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens één jaar.
Interne Kennung: PPP09K-3968/6315/AZD_26_049H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZD_26_049H_1
491969-2026 - Resultaat
België – Farmaceutische producten – Denosumab SC
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Denosumab SC
Interne identificatiecode: PPP09K-3968/6315/AZD_26_049H
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZD_26_049H_1