2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie energii cieplnej do kompleksów wojskowych administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest dostarczenie energii cieplnej do kompleksów wojskowych administrowanych przez Jednostkę Wojskową Nr 2063 (kod CPV – 09300000-2). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający w załączniku nr 6 do SWZ zawarł „Istotne postanowienia umowy”. 5. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z dokumentami zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.