49203-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce kuchyně ZŠ Generála Janouška
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce kuchyně ZŠ Generála Janouška
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení rekonstrukce kuchyně v objektu ZŠ Generála Janouška a dodávky nových gastrotechnologií. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: 1. část „Stavební práce“ (Vybraný dodavatel provede rekonstrukci v souladu s pokyny dle smlouvy a dále v souladu s příslušnými přílohami zadávací dokumentace.) 2. část „Dodávka gastrotechnologií“ (Předmětem plnění části veřejné zakázky s názvem „Dodávka gastrotechnologií“ je dodávka a instalace gastrotechnologií dle projektové dokumentace, uvedených v seznamu gastrotechnologií a výkazu výměr.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na každou část veřejné zakázky je vedeno samostatné zadávací řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 51000000 Installation (außer Software), 39221000 Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky s názvem „Stavební práce“ je zejména: a) demontáž a odstranění původního vybavení, b) bourací práce v nezbytném rozsahu, c) výměna povrchů podlah, obkladů, kazetových podhledů, d) dispoziční úpravy rekonstruovaných prostor, e) úprava fasády, f) výmalba interiéru, g) výměna oken a dveří, h) instalace 2 osobních výtahu s dopravou osob, 1 malého nákladního výtahu, i) výstavba nového únikového schodiště, j) výměny a instalace ZTI (kanalizace, 2x lapol, vodovody, …), k) výměna a instalace elektroinstalací vč. koncových prvků, l) instalace EPS, m) výměna a instalace VZT. Vybraný dodavatel provede rekonstrukci v souladu s pokyny dle smlouvy a dále v souladu s příslušnými přílohami zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění jsou všechny nezbytné práce a činnosti pro komplexní dokončení díla v celém rozsahu zadání v souladu se zadávací dokumentací, s technickými požadavky na výstavbu, příslušnými ČSN (pokud není uvedeno jinak), předpisy BOZP a dalšími souvisejícími předpisy.
Interne Kennung: REK_ZŠGENJAN_KUCH_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 51000000 Installation (außer Software), 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants
Los: LOT-0003
Titel: Část 2 - Dodávka gastrotechnologií
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky s názvem „Dodávka gastrotechnologií“ je dodávka a instalace gastrotechnologií dle projektové dokumentace, uvedených v seznamu gastrotechnologií a výkazu výměr v přílohách č. 4 a 5 zadávací dokumentace. Výsledkem zadávacího řízení na tuto část veřejné zakázky bude uzavření samostatné kupní smlouvy s vybraným dodavatelem.
Interne Kennung: REK_ZŠGENJAN_KUCH_2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen