2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení serverovny v objektu Městský úřad Žďár nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka, instalace, konfigurace a podpora systémů pro správu privilegovaných účtů a centralizovaný sběr a správu logů pro novou serverovnu v objektu městského úřadu Žďár nad Sázavou. Zakázka je rozdělena na dvě dílčí části: a. První dílčí část veřejné zakázky – Dodávka hardwarového řešení serverovny – Předmětem první dílčí části je dodávka a instalace hardwaru pro novou serverovnu, která zahrnuje následující položky: zálohování dat, firewall, analytický systém, zabezpečený přístup, centrální autentizaci, servery, čtyři síťové přepínače, licence a propojovací materiál. Předmětem této části je rovněž zajištění kompletní instalace a konfigurace veškerých komponent, včetně propojení a zajištění plné funkčnosti serverovny. Dále je součástí této dílčí části implementace požadavků na zabezpečení, vysokou dostupnost a bezpečnou integraci všech systémů a zařízení. Blíže je předmět první dílčí části vymezen v příloze č. 3 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy pro první dílčí část veřejné zakázky, v příloze č. 5 ZD – Technické specifikaci s položkovým rozpočtem pro první dílčí část veřejné zakázky a dalších přílohách zadávací dokumentace. b. Druhá dílčí část veřejné zakázky – Dodávka technologie pro správu privilegovaných účtů a logmanagementu serverovny – Předmětem druhé dílčí části je dodávka, instalace a konfigurace nástroje pro efektivní správu a zabezpečení privilegovaných účtů, nástroje pro zajištění centralizovaného sběru, analýzy a správy logů a událostí v systému. Součástí je rovněž dodání propojovacího materiálu, nezbytného pro integraci a propojení všech komponent do stávající infrastruktury serverovny. Blíže je předmět druhé dílčí části vymezen v příloze č. 4 – ZD Návrh smlouvy pro druhou dílčí část, v příloze č. 6 – ZD Technické specifikaci s položkovým rozpočtem pro druhou dílčí část veřejné zakázky a dalších přílohách zadávací dokumentace. Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku do jedné či obou dílčích částí veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: První dílčí část veřejné zakázky – Dodávka hardwarového řešení serverovny
Beschreibung: Předmětem první dílčí části je dodávka a instalace hardwaru pro novou serverovnu, která zahrnuje následující položky: zálohování dat, firewall, analytický systém, zabezpečený přístup, centrální autentizaci, servery, čtyři síťové přepínače, licence a propojovací materiál. Předmětem této části je rovněž zajištění kompletní instalace a konfigurace veškerých komponent, včetně propojení a zajištění plné funkčnosti serverovny. Dále je součástí této dílčí části implementace požadavků na zabezpečení, vysokou dostupnost a bezpečnou integraci všech systémů a zařízení. Blíže je předmět první dílčí části vymezen v příloze č. 3 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy pro první dílčí část veřejné zakázky, v příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technické specifikaci s položkovým rozpočtem pro první dílčí část veřejné zakázky a dalších přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Vybavení serverovny v objektu Městský úřad Žďár nad Sázavou – První dílčí část veřejné zakázky – Dodávka hardwarového řešení serverovny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72261000 Software-Unterstützung, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Druhá dílčí část veřejné zakázky – Dodávka technologie pro správu privilegovaných účtů a logmanagementu serverovny
Beschreibung: Předmětem druhé dílčí části je dodávka, instalace a konfigurace nástroje pro efektivní správu a zabezpečení privilegovaných účtů, nástroje pro zajištění centralizovaného sběru, analýzy a správy logů a událostí v systému. Součástí je rovněž dodání propojovacího materiálu, nezbytného pro integraci a propojení všech komponent do stávající infrastruktury serverovny. Blíže je předmět druhé dílčí části vymezen v příloze č. 4 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy pro druhou dílčí část, v příloze č. 6 zadávací dokumentace – Technické specifikaci s položkovým rozpočtem pro druhou dílčí část veřejné zakázky a dalších přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Vybavení serverovny v objektu – Městský úřad Žďár nad Sázavou - Druhá dílčí část veřejné zakázky – Dodávka technologie pro správu privilegovaných účtů a logmanagementu serverovny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72253200 Systemunterstützung, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste