2. Verfahren
Verfahren
Titel: Binnensport gemeente Kerkrade
Beschreibung: Het beheren en exploiteren van een 9-tal gemeentelijke binnensportaccommodaties, mede op basis van een vaste exploitatiebijdrage van de gemeente Kerkrade. Het beheren en exploiteren van een 9-tal gemeentelijke binnensportaccommodaties, mede op basis van een vaste exploitatiebijdrage van de gemeente Kerkrade.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Binnensport
Beschreibung: Het beheren en exploiteren van een 9-tal gemeentelijke binnensportaccommodaties, mede op basis van een vaste exploitatiebijdrage van de gemeente Kerkrade.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot Verlenging.