2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten
Beschreibung: Ontwikkelingsbedrijf Vathorst wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het verrichten van ingenieursdiensten ten behoeve van de gebiedsontwikkeling Bovenduist door Ontwikkelingsbedrijf Vathorst. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen, worden uitgenodigd een aanmelding in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht bedraagt naar huidig inzicht tussen de € 300.000, - en € 400.000, - exclusief btw per jaar. Over de gehele looptijd van de Overeenkomst (dus: alle nadere opdrachten die onder de Overeenkomst vallen, bij elkaar opgeteld) betreft de omvang tussen de € 2.100.000, - en € 2.800.000, - exclusief btw. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Ontwikkelingsbedrijf Vathorst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Als maximumwaarde van de Overeenkomst wordt tweemaal (200%) de verwachte omvang, zijnde € 5.600.000, - exclusief btw, aangehouden om pieken op te kunnen vangen waarbij dit maximum zal worden geïndexeerd overeenkomstig de clausule die zal worden opgenomen in de overeenkomst.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie onderstaande verlengingen en paragraaf 2.5.1 van de Aanbestedingsleidraad.