2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel en administratief projectmanagement
Beschreibung: Financieel en administratief projectmanagement Ter ondersteuning van een correcte, efficiënte en subsidieconforme uitvoering van het project wenst de BOM een externe dienstverlener te contracteren voor het financieel en administratief projectmanagement gedurende de looptijd van het project. Het project waarop deze aanbesteding betrekking heeft, is gestart in november 2025. De uitvoering van de onderhavige opdracht door de winnende inschrijver vangt aan na definitieve gunning in mei 2026, waarmee de opdrachtnemer instapt in een reeds lopend project. Rekening houdend met de start van de dienstverlening volgens de huidige planning van deze aanbesteding bedraagt de resterende looptijd van het project 38 maanden, [Mv16.1][RH16.2][Mv16.3][Mv16.4]met een budget van €247.934,- exclusief btw (300.000 inclusief btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung, 79211000 Buchhaltung, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1