See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa głównych urządzeń technologicznych (wyspy turbinowej) dla szczytowej gazowej jednostki wytwórczej w lokalizacji Jaworzno.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje realizację dostawy głównych urządzeń technologicznych (wyspy turbinowej) dla szczytowej gazowej jednostki wytwórczej pracującej w cyklu prostym w lokalizacji Jaworzno oraz świadczenie usług serwisowych w ramach długoterminowej umowy serwisowej dla określonej grupy urządzeń turbozespołu gazowego będącego przedmiotem umowy dostawy.
Vorherige Bekanntmachung: 339470-2026
Interne Kennung: PZP/TW/04906/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31120000 Generatoren, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001