49214-2026 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Centrální dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu na rok 2026 pro resort Ministerstva životního prostředí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu na rok 2026 pro resort Ministerstva životního prostředí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v režimu maloodběr a velkoodběr pro rok 2026.
Interne KennungN006/26/V00000627
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
TitelCentrální dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v kategorii maloodběr
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v režimu maloodběr.
Interne KennungN006/26/V00000627/001
LosLOT-0002
TitelCentrální dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v kategorii velkoodběr
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu v režimu velkoodběr.
Interne KennungN006/26/V00000627/002