Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Erfüllungsort
Postanschrift: Máta major 48., továbbá ajánlatkérő egyes telephelyei, működési területe a közbeszerzési műszaki leírásban részletezettek szerint
Stadt: Hortobágy
Postleitzahl: 4071
Land, Gliederung (NUTS): Hajdú-Bihar (HU321)